مقررات عمومی

شرایط و مقررات عمومی (برای دریافت فایل توضیحات کامل مقررات نمایشگاه، اینجا را کلیک کنید)
1- اكيداً متذكر ميشود شركتهايي كه در بخش داخلي و بصورت ريالي ثبت نام مینمایند مجاز به نمايش كالاي خارجي و يا تبليغات، نصب بنر، پخش كاتالوگ، ارائه کارت ویزیت و... که در آنها به هر شکل تبلیغ یا اسم شرکت خارجی باشد، نخواهند بود.
2- متقاضیان ثبت نام در بخش داخلی می باید تصوير یکی از مدارک نشانگر توليد داخلي كالا  شامل پروانه تولید و یا پروانه بهره برداری، موافقت اصولي، پروانه صنفی معتبر کارگاهی و ... را به همراه گواهينامه مالياتي يا كارت ملي و فرم تعهد غرفه داران (اینجا را کلیک فرمایید) ارائه نمایند.
3- اطلاعیه عدم نمایش یا تبلیغ کالای خارجی
4- بر اساس ابلاغ شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تعرفه اجاره غرف در سالن ها متفاوت می باشد و این تعرفه ها در وب سایت نمایشگاه درج شده است. واریز وجه مازاد بر مبلغ علی الحساب اعلام شده در پیش فاکتور برای متقاضی هیچگونه حقی از نظر جانمایی در سالن های گرید A ایجاد نخواهد کرد و جانمایی براساس اولویت های مجری تعیین خواهد گردید.

جهت دریافت فایل فهرست کامل مدارک مورد نیاز و اطلاعات تکمیلی، اینجا را کلیک نمایید.
جهت دریافت (دانلود) فرم تعهدنامه غرفه داران (ردیف جاینجا را کلیک نمایید.
دریافت اطلاعیه عدم نمایش یا تبلیغ کالای خارجی   - دریافت فرم تعهدنامه ارزی (کلیک نمایید.)
عکس و مشخصات افراد حاضر در غرفه را جهت بارگذاری در سایت تهیه نمایید.

توضیح: جانمایی غرفه ها براساس امکانات فنی سالنها ، زیر گروه مشارکت کننده ، نوع کالای نمایشی از نظر وزن، حجم و ابعاد و نظر کارشناسی واحد فنی این شرکت انجام خواهد پذیرفت و سابقه حضور در سالن و غرفه های سنوات قبل ملاک عمل قرار نخواهد گرفت.
بدیهی است موارد فوق به دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به درخواست هایی که فاقد شرائط فوق باشند،ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
جهت مشاهده و دریافت فایل خلاصه اهم مقررات عمومی نمایشگاه (که در زیر نمایش داده شده)، لطفا
اینجا را کلیک کنید.